Obwieszczenie Zarządu Powiatu Nowotomyskiego

Obwieszczenie Zarządu Powiatu Nowotomyskiego o podaniu do publicznej wiadomości informacji o opracowaniu projektu: "Program Ochrony Środowiska dla Powiatu Nowotomyskiego na lata 2015-2018 z perspektywą do roku 2022 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko"
Obwieszczenie w formacie PDFdo pobrania poniżej.
 

Bezpłatne seminaria z zakresu prewencji wypadkowej dla pracodawców

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu zapraszają na bezpłatne jednodniowe seminaria w tematyce zapobiegania zdarzeniom wypadkowym w miejscu pracy. W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ryzyka zawodowego.

W pogoni za słowem - IV Przystanek: Biblioteka

W sobotę ,13 września wokół Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Nowym Tomyślu już po raz czwarty panowało wielkie zamieszanie. Bibliotekarze i Biblioentuzjaści zaprosili na kolejną edycję wyjątkowej imprezy plenerowej - PRZYSTANEK: BIBLIOTEKA!

Europejski Dzień bez Samochodu w Nowym Tomyślu

Już w najbliższą niedzielę, tj. 21 września 2014 r., od godz. 14:30, zapraszamy wszystkich an pl. Chopina na obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu.
Czeka wiele atrakcji w tym przejazdy bryczkami konnymi.
Szczegóły na plakacie :)

TURCJA WSCHODNIA - MIĘDZY ARARATEM A EUFRATEM

W czwartek, 25 września o godz. 18.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu zaprasza na 65. spotkanie w Klubie Miłośników Podróży Przez kontynenty, którego gośćmi będą Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie. Wraz z podróżnikami odwiedzimy Turcję Wschodnią.

SZKOLENIE nt "Stop wydawaniu dużych pieniędzy na reklamę i pozyskanie klienta".

Szanowni Państwo!
Posiadanie genialnego produktu, świetnej usługi nie wystarcza, ponieważ ważniejsze jest to do ilu osób dotrzesz z ofertą i ile z tych osób z tej oferty skorzysta. Zapraszamy na szkolenie "Stop wydawaniu dużych pieniędzy na reklamę i pozyskanie klienta". Pokażemy krok po kroku jak w prosty sposób, nie wydając dużych pieniędzy, za pomocą potężnych narzędzi marketingu internetowego stworzyć sprzedaż oraz tworzyć relacje z klientami.

Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik

We wtorek, 23 września o godz. 17.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu zaprasza na spotkanie autorskie w ramach DKK z Sylwią Chutnik – kulturoznawczynią, feministką, działaczką społeczną, pisarką, laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, autorką książek: "Mama ma zawsze rację", "Warszawa kobiet", "W krainie czarów", "Cwaniary", "Dzidzia", "Kieszonkowy atlas kobiet". Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki.

Gorąca rywalizacja

13 września 2014 r. na boisku sportowym w Jastrzębsku Starym odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn z terenu gminy Nowy Tomyśl, zorganizowane przez Urząd Miejski, Zarząd Oddziału M-G Związku OSP RP w Nowym Tomyślu oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, która zabezpieczyła komisję sędziowską.

Cyrk Arena

16 września (wtorek) godz.17:00 na terenie Parku Kultury i Wypoczynku w Nowym Tomyślu wystąpi Cyrk Arena.
W tegorocznym programie można podziwiać jedyne w Polsce Lwy i Lwice - jest to jedyny pokaz dzikich kotów. Ponadto w programie: wiele pięknych numerów akrobatycznych i nie tylko. Występują artyści z Armenii, Rosji, Ukrainy, Czech i Polski. Program - w załączeniu.

Zapraszamy na „Drzwi Otwarte” Regionalnego Ośrodka EFS w Lesznie!

Planujesz pozyskać środki na uruchomienie własnej działalności gospodarczej, lecz nie wiesz od czego zacząć? Chciałbyś napisać projekt ale potrzebujesz fachowej pomocy przy wypełnieniu wniosku o mikropożyczkę? Odwiedź 25 września Regionalny Ośrodek EFS w Lesznie przy Centrum PISOP i weź udział w Drzwiach Otwartych Regionalnego Ośrodka EFS w Lesznie. 
Będziesz mógł bezpłatnie skorzystać z pomocy Specjalistek ds. informacji. Informacja w załączeniu.