Komunikat

W związku z rozłączaniem centrali telefonicznej Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu i Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu, od dnia 17 marca br. (wtorek)  mogą pojawiać się problemy z łącznością telefoniczną. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

I N F O R M A C J A BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA o zmianie godzin pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu

I N F O R M A C J A BURMISTRZA NOWEGO TOMYŚLA
o zmianie godzin pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu
 
 Informuję, że z dniem 2 marca 2015 roku zmieniam godziny pracy Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu, ustalając je w następujący sposób :
 

Zostaw 1% w gminie Nowy Tomyśl

Do końca kwietnia br. rozliczamy się z podatku za 2014 rok. Przedstawiamy bazę organizacji działających na terenie i na rzecz naszej gminy, na które można przekazać 1% podatku:

Pomoc dla Miłosza Andrzejewskiego. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” KRS 0000037904. Konieczne jest wpisanie w rubryce: „Informacje uzupełniające, cel szczegółowy 1%" 25649 Andrzejewski Miłosz.
 

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Bajkowa Akademia Smyka zaprasza rodziców na bezpłatne, dofinansowane przez Gminę Nowy Tomyśl warsztaty rozwojowe „Mama i ja” dla dzieci od 5 miesiąca życia. Czwartki godzina 12.30 prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc pod numerem 508-109-675. Liczba miejsc ograniczona.

Jak rozwinąć skrzydła – debata w bibliotece

W piątek, 20 marca ponad 20 osób, w tym przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu lokalnego, instytucji edukacyjnych i publicznych, działaczy obywatelskich i osób prywatnych wzięło udział w debacie, która odbyła się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu pod hasłem: Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła?
Więcej: http://www.bibliotekant.pl/eduactivity.php?id=768&page=1

"W OBIEKTYWIE" - MAGAZYN TVK / 23.03.2015r.

"W OBIEKTYWIE" - Magazyn informacyjny Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu - program z dnia 23.03.2015r.
Tematy:
1. Koncert Charytatywny SP nr 1 w Nowym Tomyślu - NOK
2. Inwestycje nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Opalenicy
3. "LECH" - historia pierwszego Polskiego motocykla wyprodukowanego w Opalenicy
4. "Zaćmienie słońca" w relacji "na żywo" w TVK
Gość magazynu: Krzysztof Grzelak - z-ca Prezesa SM w N.Tomyślu

Śmierć Rotmistrza Pileckiego

Nowotomyski Ośrodek Kultury i Lwówecka Grupa Teatralna zapraszają na spektakl pt. „Śmieć Rotmistrza Pileckiego” - 13 kwietnia 2015 r., godz. 19.00, NOK.
 

„Spotkanie po Latach” zwyciężczyniami Mistrzostw Miasta i Gminy Nowy Tomyśl w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza

W niedzielę, 22 marca 2015 roku hala sportowa Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego zapełniła się miłośniczkami piłki siatkowej, które rywalizowały w zorganizowanych przez Ośrodek Oświaty i Sportu Mistrzostwach Miasta i Gminy Nowy Tomyśl w Piłce Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza.

JAJOBRANIE w Kurniku Impro

Kolejny raz na deskach nowotomyskiej sceny wystąpiła grupa improwizacyjna, która powstała we wrześniu ubiegłego roku podczas warsztatów organizowanych przez ośrodek kultury. W sobotni wieczór, 14 marca zaproszono wszystkich do NOK-u na „JAJOBRANIE w Kurniku Impro”. Przez ponad dwie godziny publiczność aktywnie uczestniczyła w programie improwizacyjnym.

Kpiną w balonik powagi

We wtorek, 17 marca gościem Spotkań niebanalnych organizowanych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu był Marek Konecki - autor satyrycznych tekstów i rysunków.
Więcej: http://www.bibliotekant.pl/eduactivity.php?id=767&page=1