Badanie zadowolenia klientów z usług świadczonych przez Urząd Miejski w Nowym Tomyślu

Panie i Panowie
Klienci Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że w dniach od 28 – 31 października 2014 roku w godz. 9.oo – 14.oo w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu (w budynku Urzędu oraz w biurze Urzędu Stanu Cywilnego) badane będzie zadowolenie klientów z usług świadczonych przez Urząd Miejski w Nowym Tomyślu.

Spotkanie z Doradcą. Źródła finansowania i Rady Działalności Pożytku Publicznego

Urząd Miejski w Nowym Tomyślu oraz Centrum PISOP serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego do udziału w spotkaniu doradczym nt. źródeł finansowania oraz roli Rad Działalności Pożytku Publicznego. Spotkanie odbędzie się 30 października 2014 o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu przy ul. Poznańskiej 33 .

futro z drutu kolczastego

Filmowa nocka w DKF-ie

W piątek 7 listopada już po raz drugi wraz z Niezależnym Forum Nowego Tomyśla Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu organizuje filmową nockę w  DKF-ie. Tym razem pod hasłem: Noc filmów science-fiction. Zapraszamy od godz. 20.00.

Pani Jesień bajki niesie

Szanowni Rodzice!
Oddział dla Dzieci i Młodzieży Strefa Koloru nowotomyskiej biblioteki serdecznie zaprasza dzieci w wieku 6-9 lat na kolejne spotkania z cyklu: Pani Jesień bajki niesie, które odbędą się 3,4 i 6,7 listopada w godz. 16.00 - 17.00.
Czytać dzieciom i prowadzić zabawy będą uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. dra Kazimierza Hołogi wraz z nauczycielką Lidią Dudek.

Piękno portretu prawdziwego

342 uczestników, 10 państw, 302 miasta, ponad 1000 nadesłanych zdjęć, 30 laureatów - tak najkrócej można opisać II edycję konkursu fotograficznego „Portret Prawdziwy”.

Ryszard i przyjaciele

W środę, 5 listopada o godz. 18.00 Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Nowym Tomyślu zaprasza do Galerii na Piętrze na otwarcie wystawy prac Ryszarda Pozdrowicza i członków Podkarpackiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Rzeszowie.

Powstrzymaj Pijanego Kierowcę!

29 października 2014 r. uczniowie klas V szkoły podstawowej nr 1 i nr 2 w Nowym Tomyślu poprzez marsz ulicami miasta, rozdawaniem ulotek informacyjno - edukacyjnych starali się zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy związane z pijanymi kierowcami.

Tu mieszkam, tu zmieniam

Bank Zachodni WBK Grupa Santander zaprasza do udziału w konkursie grantowym pod hasłem „Tu mieszkam, tu zmieniam”Program daje szansę lokalnym fundacjom, stowarzyszeniom oraz społecznikom na otrzymanie jednego z 305 grantów. Bank chce wesprzeć najciekawsze projekty lokalne zmieniające przestrzeń publiczną. Na ten cel przeznaczył 1,5 miliona złotych.

KOMUNIKAT !!!

WAŻNY KOMUNIKAT !!!
1/ Użytkowników skateparku proszę, by z powodu złego stanu minirampy zaprzestali korzystania z niej.
2/ Dzisiaj zostały zdemontowane wszystkie urządzenia boisk do siatkówki plażowej. Wrócą na swoje miejsce wiosną 2015r.
Dyrektor OOiS
Z. Szymczak